Став «доларовим мільйонером»: військкома з Одещини відправили на фронт

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Став «доларовим мільйонером»: військкома з Одещини відправили на фронт
image
Назар Тарадюк / 04.08.2023 / 0 Коментарів

Після появи в соцмережах повідомлень про збагачення військкома з міста Южного на Одещини Єгора Смирнова його відправили на передову.

Про це йдеться в повідомленні Одеського ТЦК та СП. 

"Днями в соціальних мережах поширили інформацію, що "депутат та воєнком з міста Южне – Смирнов – став доларовим мільйонером під час війни, ще й "пригрів" у ТЦК двох своїх соратників. Реагуючи на суспільний резонанс і в рамках загальних заходів із вирівнювання бойового навантаження на особовий склад, всіх трьох вищезгаданих військовослужбовців роти охорони територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Южний переведено для подальшої служби в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі", - йдеться в повідомленні.

Стосовно інформації, яку поширили в соцмережах, в ТЦК ініціювали перевірку а Державне бюро розслідування порушило кримінальне провадження.

Згідно з інформацією бази даних політиків та партій від ЧЕСНО Смирнов був членом партії "Батьківщина".   

В місцевих групах Южного раніше почали поширювати інформацію, що Смирнов став "доларовим мільйонером під час війни". Зокрема, тільки за час війни, він нібито отримав у власність значні площі комерційної нерухомості і гектари землі на узбережжі Чорного моря.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *