Лучанина підозрюють у побитті безхатька, який помер в лікарні

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Лучанина підозрюють у побитті безхатька, який помер в лікарні
image
Оля Коновалова / 06.10.2021 / 0 Коментарів

У луцькому СІЗО утримують 61-річного лучанина, якого підозрюють у завданні тяжких тілесних ушкоджень безхатьку, який згодом помер у лікарні.

Нещодавно на сайті поліції Волині було повідомлення про те, що 23 вересня до Луцької міської клінічної лікарні доставили травмованого чоловіка. Медикам потерпілий повідомив, що його поблизу медзакладу побив невідомий. Через кілька годин він помер у реанімаційному відділенні лікарні.

За підозрою в цьому злочині затримали 61-річного лучанина. На час слідства суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою, втім адвокати підозрюваного оскаржили ухвалу суду.

У Волинському апеляційному суді представник чоловіка, керуючий партнер адвокатського об’єднання «GLG» Яна Кінах наголосила, що підозра необґрунтована, а в матеріалах справи є багато неточностей. Тому просила відпустити її підзахисного з-під варти під домашній арешт.

Яна Кінах розповіла, що події відбувалися в квартирі, де, окрім підозрюваного та потерпілого, було ще декілька людей. Того дня, загиблий вкрав сумку з грошима та документами підозрюваного, через це між ними зав’язалась шарпанина. Чоловік погрожував підозрюваному ножем, а потім ще випив алкоголю, викурив сигарету і пішов з квартири.

«Близько 16 години його знайшли біля Луцької міської клінічної лікарні. На запитання медиків про те, хто його побив, чоловік сказав, що не знає. А підозрюваного він знав дуже добре і міг назвати його ім’я та навіть прізвище, якби це дійсно був він», - наголосила Яна Кінах.

Окрім того, вона зазначила, що слідчі відібрали показання у підозрюваного без присутності адвоката.

Сам чоловік у суді зазначив, що йому не дозволяли користуватись телефоном та окулярами, тому він не зміг прочитати, що у протоколі записав слідчий.

«Протокол зачитував слідчий, проте він робив певні паузи – це він просто не зачитував того, що дописав від себе. Це дуже підло і дуже упереджено!», - зазначив підозрюваний.

Яна Кінах вказала й на те, що допити обох жінок-свідків аналогічні: «Просто слово в слово… і ніби то підозрюваний бив потерпілого в ліву сторону, адже саме так і зазначено в медичній документації».

Сам підозрюваний у суді розповів, що просто фізично не міг завдати померлому важких травм.

«В мене на руці перебите сухожилля, один палець не згинається, а інший не розгинається і тому я не можу навіть згрупувати руку в кулак. Ліва рука після аварії поступово атрофується і я не можу її навіть нормально підняти. На ногах у мене були тонкі кросівки і якби я копав його ногами, то зламав би собі всі пальці. У мене є певне захворювання, через що в мене нестача кальцію, тому я швидше б собі щось зламав, ніж йому»,  - каже чоловік, який опинився на лаві підсудних.

Зважаючи на хронічні захворювання він просив відпустити його під домашній арешт.

«Тоді я зможу консультуватись з лікарем, пролікуватись, щоб достойно відсидіти термін, який мені призначить суд», - зауважив чоловік.

Прокурор та слідчий в суді заперечували проти апеляційної скарги.

Зрештою, колегія суддів Волинського апеляційного суду відхилила апеляційну скаргу сторони захисту, відтак, підозрюваний буде у СІЗО щонайменше до 22 листопада.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *