Суд зняв арешт із частини майна Тимошенко

image
Назар Тарадюк / 17.02.2026 / 0 Коментарів

Із частини майна народної депутатки Юлії Тимошенко та її чоловіка Олександра Тимошенка апеляційна палата Вищого антикорупційного суду  зняла арешт.

Про це стало відомо під час судового засідання, пишуть Transparency International Ukraine та «Суспільне».

Арешт на вкладний рахунок Тимошенко залишили, але скасували обмеження на три автомобілі, два гаражі, які належать її чоловікові. Суд також скасував арешт на 6,3 тисячі доларів.

Адвокати депутатки казали, що арешт може призвести до зубожіння родини й що слідчий суддя не мав права арештовувати майно Олександра Тимошенка, бо той, мовляв, не є підозрюваним.

Водночас прокурор відкидав незаконність процесуальних дій і просив арештувати все майно Тимошенко, яке вказували в клопотанні до суду першої інстанції.

Нагадаємо, ввечері 13 січня антикорупційні органи повідомили про викриття лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко на пропозиції дати хабар депутатам за голосування за або проти конкретних законопроєктів.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *