У Білорусі анонсували виведення військ РФ зі своєї території: назвали терміни

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Білорусі анонсували виведення військ РФ зі своєї території: назвали терміни
image
Яна Горчинська / 27.01.2022 / 0 Коментарів

Російські військові покинуть Білорусь після завершення спільних навчань двох країн у лютому. Їхнє розгортання біля північних кордонів України викликає підозру країн Заходу, що Москва планує напасти на Україну. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Повернення російських військ анонсував 27 січня на брифінгу начальник Генштабу Збройних сил, перший заступник міністра оборони Білорусі генерал-майор Віктор Гулевич, зазначила пресслужба Міноборони Республіки. Він запевнив, що ці "навчання" мають на меті виконати завдання щодо забезпечення безпеки Союзної держави і не несуть жодної загрози ні для європейської спільноти загалом, ні для сусідніх країн зокрема.

"Після закінчення перевірки військові частини та підрозділи ЗС РФ покинуть територію Республіки Білорусь, що відбувалося після всіх попередніх навчань", – наголосив Гулевич.

Водночас західна розвідка повідомила, що Росія продовжує активно стягувати війська та військовослужбовців до кордонів України. Наразі у прикордонних районах можуть перебувати від 112 до 120 тисяч російських солдатів та офіцерів.

Зі свого боку генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія продовжує нарощувати війська біля кордонів України, чим підвищує напругу в регіоні. Військове розгортання спостерігається також біля Білорусі, куди РФ стягує дедалі більше солдатів і техніки.

За його словами, біля північних кордонів нашої країни з'являються "тисячі військових, сотні літаків, протиповітряних систем С-400 та багатьох інших розвинених озброєнь".

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *