У дитсадку під Луцьком перед опалювальним сезоном встановили нове обладнання

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У дитсадку під Луцьком перед опалювальним сезоном встановили нове обладнання
image
/ 20.09.2021 / 0 Коментарів

Аби у дошкільному навчальному закладі села Борохів було тепло та затишно, працівники комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді замінили старий котел на новий та сучасний, а саме приміщення котельні – відремонтували. Про це повідомляє пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Директор КП Михайло Котов розповідає, що влітку котельню дитсадка передали на баланс  комунального підприємства. Обстеживши приміщення внутрішньої котельні, яке виявилось кімнатою у центрі дитсадка, виявив, що потрібно замінити не лише старий котел, а й електропроводку, яка перегоріла, зробити у стелі витяжку, якої досі тут не було та обов’язково замінити двері.

Нині у Борохівському дитсадку не натішаться, адже, окрім того, що комунальники розв'язали багаторічну проблему дитсадка із заміною котла, опалювати заклад тепер буде два працівники, які працюватимуть позмінно та будуть працевлаштовані у КП. Раніше ці обов’язки були покладені на сторожа ДНЗ, який під час опалювального сезону працював без вихідних.

Михайло Котов наголосив, що підготовка до осінньо-зимового сезону завершується згідно з планом.

Комунальне підприємство днями завершило тендер із закупівлі паливної пелети, торфобрикету та дров. По початку опалювального сезону паливні матеріали, згідно з потребами, будуть доставлені в усі котельні Підгайцівської громади.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *