У Ківерцях на ремонт стадіону хочуть витратити 145 млн грн

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Ківерцях на ремонт стадіону хочуть витратити 145 млн грн
image
Еля Коротинська / 20.06.2023 / 0 Коментарів

Гуманітарний відділ Ківерцівської міської ради планує провести капітальний ремонт центрального міського стадіону. Про це стало відомо з тендерів, які нещодавно були оприлюднені на майданчику «ProZorro».

Зокрема, 13 червня 2023 з’явилось оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями. Предмет закупівлі:

Капітальний ремонт футбольного поля по вул. Шевченка, 17, м. Ківерці Волинської області (благоустрій населених пунктів, інші території загального користування)» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

На це з бюджету громади готові витратити 72 576 019 грн.

Того ж дня, на майданчику «ProZorro» з’явилось ще одне аналогічне оголошення про проведення тендеру, однак сума дещо інша - 72 587 737 грн.

В обох випадках тендерні пропозиції приймаються до 21.06.2023 р. А майбутній переможець має виконати усі роботи по капітальному ремонту футбольного поля до 31.12.2025 року.

Варто зауважити, що у 19 травня гуманітарний відділ Ківерцівської міської ради провів тендер на виготовлення проектної документації по цьому об'єкту. Предмет закупівлі – «Виготовлення проектної документації по об'єкту:" Капітальний ремонт футбольного поля, бігових доріжок та тренувальних спортивних майданчиків по вул. Шевченка, 17, м.Ківерці Волинської області. На це з бюджету громади витратили 245 000 грн. Єдиним учасником, який і здобув перемогу у тендері, стало ТОВ «АРХІТОП» з Рівненщини. Саме ця фірма має до 31 грудня розробити і презентувати проект стадіону.

До виконавця робіт є низка вимог. Зокрема, учасник тендеру повинен підтвердити виконання ним або його субпідрядником аналогічного договору на об’єкті, який відповідає вимогам WA (IAAF) (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій) та сертифікований WA (IAAF) або Федерацією легкої атлетики України (ФЛАУ) (надати довідки форми КБ-3 та копії відповідних сертифікатів ІААФ або ФЛАУ).

Загалом на стадіоні планують не лише капітально відремонтувати футбольне поле, замостивши новим газоном, а й прокласти бігові доріжки та облаштувати майданчики для тренувань з поліуретановим покриттям.

Тож загалом на проект та капітальний ремонт стадіону з бюджету Ківерцівської територіальної громади, яка налічує всього 24,5 тис. осіб, готові витратити 145 408 756 грн.

Мер Ківерців у коментарі ІА "Конкурент" так пояснив необхідність цього тендеру:

Він повідомив, що проєкт дуже масштабний. На території усе зноситимуть та будуватимуть новеньке футбольне поле і облаштують укриття. Проте на запитання щодо переможця та інших деталей тендеру пан Ковальчук відповідати не захотів та кинув слухавку. У сюжеті журналістів ТРК «Аверс» очільник Ківерців був більш багатослівний та розповів, що

«Є можливість зробити стадіон гарний. Коштів поки немає, бо термін виконання до 2025 року. Я хочу, щоб місто стало спортивною столицею області. Там буде штучне поле», – каже Олександр Ковальчук.

 

Згадав він і про військових. За його словами, коли захисники повертатимуться з фронту, то мають бачити, що влада не протирає штани, а щось робить, і військові не дарма захищають нас. Також політик зазначив, що військовослужбовці з 50, 51, 53 батальйонів поки допомоги не потребують, адже забезпечені усім необхідним. Якщо ж до нього звертаються по допомогу, то він не відмовляє.

«Я говорив з командирами батальйонів. Вони мені розповіли, що в кожного військового є тепловізор, а їх на батальйон потрібно всього три чи чотири. Крім того, ми купили їм понад 14 машин та десятки дронів. Жертвуємо свою одноденну зарплату, проводимо благодійні концерти, ярмарки. Завдяки керівництву країни вони мають усе необхідне», – розповів Ківерцівський міський голова.

Уже восени з бюджету міста витратять від п'яти до восьми мільйонів лише на демонтаж існуючого стадіону. Ми перевірили тендерну документацію та знайшли повний перелік робіт, які планують робити в майбутньому. Окрім облаштування поля для мініфутболу, на території будуть баскетбольний та волейбольний майданчики загальною площею 955,8 м2. Біля поля також планують зробити бігову доріжку та газонне покриття, встановити освітлення, нанести нову розмітку й встановити нове спортивне обладнання.

21 червня стало відомо, що тендер фактично розіграли між собою дві фірми. Більше про це читайте тут: Скандальний тендер по стадіону у Ківерцях «розіграли» 2 фірми

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *