У Ковелі на вулицях Вербицького, Залізничній та Академіка Люльки працівники ТзОВ «Волиньдорбуд» замінили бордюри, каналізаційні люки, оновили зливову каналізацію та асфальтобетонне покриття.
На вулиці Вербицького облаштували нові тротуарні доріжки. Після завершення земляних робіт тут висадять сакури, що додасть вулиці затишку та краси. Про це повідомляють у Ковельській міській раді.
Міський голова Ігор Чайка зазначив, що приємно чути схвальні відгуки мешканців. Особливо зворушливими були слова вдячності від Сергія Якимчука, який пересувається на кріслі колісному. Чоловік сказав, що тепер йому стане значно зручніше рухатися своєю рідною вулицею.
Важливо, що під час ремонту вдалося зробити чимало для розв’язання проблеми підтоплень на Академіка Люльки – зокрема, встановили каналізаційно-насосну станцію (КНС) та облаштували нові мережі водовідведення.
Міська влада сподівається, що мешканці відчують позитивні зміни та комфорт оновлених вулиць.





Коментарів немає
Залишити коментар