У Луцьку до дня Миколая онкохворі діти отримали подарунки. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку до дня Миколая онкохворі діти отримали подарунки. ВІДЕО
image
Назар Тарадюк / 20.12.2022 / 0 Коментарів

У Луцьку в обласному дитячому територіальному медичному об'єднанні онкохворим дітям роздавали подарунки на день Святого Миколая.

Про це пише Суспільне.

Як розповіла волонтерка Роксолана Несторук, придбати омріяні подарунки онкохворим дітям допомогли благодійники, також долучитися міг кожен, хто хотів.

«Миколаїв тут багато: кожна людина, яка хотіла долучитись до цієї доброї справи, долучилась, подарила подарунок, придбала за власний кошт або додала своїх друзів, чи фінансово долучилась до того, щоб їх придбати, так як були і дорого вартісні подарунки, для підлітків здебільшого техніка», – говорить волонтерка.

12-річна Рімма Цапук разом із тіткою розглядала свій подарунок – мобільний телефон. Школярка каже: її ґаджет напередодні зламався.

«Поступила я сюди 30 листопада, написала минулого тижня. Не пам’ятаю якого числа. Мені дуже хотілось отримати телефон якийсь, бо мій телефон якраз поламався. Дуже рада і дуже дякую Миколаю, що він приніс мене і такий подарунок», – сказала дівчина.

Допомогу онкохворим дітям також збирали у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, де благодійники організували ярмарок виробів ручної роботи, сувенірів та інших хендмейд речей.

Волонтерка Наталія Гайда розповіла: актуальними на ярмарку були свічки, які мають по 40 годин горіння, віночки, новорічні декорації, печиво тощо.

Нагадаємо, з 19 до 25 грудня у Луцьку функціонуватиме резиденція святого Миколая в укритті.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *