У Луцьку проведуть лицарські баталії

image
Назар Тарадюк / 30.05.2023 / 0 Коментарів

У Луцькому замку відбудеться благодійний лицарський турнір, кошти з якого передадуть на підтримку спортсменів-захисників України.

Уже в цю суботу, 3 червня, десятки спортсменів з усієї України змагатимуться за першість в дуельних та масових номінаціях на Відкритому кубку Луцька зі середньовічного бою «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків».

«Ми не проводили турнірів з 2021 року через російську агресію. Однак, вирішили підтримати наших побратимів і провести благодійний турнір. 100% виручених коштів будуть спрямовані на підтримку ЗСУ», - зазначають організатори. 

Зокрема, у жіночих номінаціях Луцьк представлятиме срібна призерка масової номінації Чемпіонату світу зі середньовічного бою IMCF World Championship 2023. Серед чоловіків за честь Луцька змагатимуться багаторазові призери українських та міжнародних змагань, а також майстри спорту зі середньовічного бою.

На гостей турніру чекають шалені лицарські бої, а також стрільба з лука, фехтування, ярмарок майстрів та смачна кухня.

Вартість входу для дорослого 100 грн, для дитини 50 грн. Для ТРО та ЗСУ вхід безплатний. Квитки можна буде придбати в день змагань при вході в Луцький замок.

Програма змагань:

09:30 – дуельна номінація «довгий меч» жінки

10:15 – дуельна номінація «алебарда» чоловіки

11:00 – відкриття змагань

11:30 – масова номінація «10 на 10»

12:00 – 12:40 – технічна перерва

12:40 – дуельна номінація «щит і меч» чоловіки

14:30 – дуельна номінація «щит і меч» жінки

15:30 – дуельна номінація «довгий меч» чоловіки

16:30 – масова номінація «5 на 5»

19:00 – масова номінація «всі на всі»

19:15 – 20:00 – нагородження

Довідково: Україна – перша країна світу, яка визнала середньовічний бій неолімпійським видом спорту. У Луцьку функціонує клуб середньовічного бою «Айна Бера», який є одним з осередків по всій Україні та був відкритий другим після столичного у 2009 році. У луцькому клубі є чинні майстри спорту зі середньовічного бою. З 2017 року клуб  «Айна Бера Луцьк» започаткував лицарські змагання «Середньовічний Лучеськ», за шість років організатори провели шість турнірів, серед яких було чотири Відкриті кубки України зі середньовічного бою, Відкритий кубок Луцька зі сучасного мечевого бою, а у 2021 році відбувся Чемпіонат України зі середньовічного бою, після якого не проводились змагання у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *