У Луцьку хочуть облаштувати внутрішній дворик театру ляльок: що відомо

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку хочуть облаштувати внутрішній дворик театру ляльок: що відомо
image
Назар Тарадюк / 24.04.2025 / 0 Коментарів

У Луцьку планують облаштувати та відкрити внутрішній дворик обласного театру ляльок.

Тому театр та громадська організація «Семиярусна гора» запрошують охочих на відкриті громадські обговорення простору, який має шанс стати новим улюбленим місцем міста.

«Поговоримо про його потенціал, ідеї для оновлення та як разом із жителями зробити цей простір живим, відкритим і натхненним», - йдеться у повідомленні.

Зараз це — територія біля входу в театральний буфет. Нині цей простір ніяк не використовують. Раніше там був головний вхід до драмтеатру, що діяв у цьому приміщенні до 1976 року.

«Цей дворик має окремий вхід до театру і відкритий для всіх містян. Ми хочемо, щоб кожен, хто сюди завітає, відчув себе частиною спільноти. Щоб це місце стало живим мистецьким простором просто неба — для спілкування, відпочинку, творчості та натхнення. Місцем, де можна побути наодинці чи навпаки — відчути єдність з іншими», — пояснює директор театру Вадим Хаїнський для misto.media.

Каже, дворику пасували б зручні місця для сидіння, простір для читань, майстеркласів або просто приємних зустрічей. На зустрічі хочуть поговоримо про його потенціал, ідеї для оновлення та як зробити цей простір живим, відкритим і натхненним

«Найперше ми хочемо почути жителів міста — підтримати ваші ідеї, допомогти втілити те, що справді важливо для вас. Театр завжди був місцем діалогу. Віримо, цей діалог має виходити за межі сцени. Хочу, аби нові локації стали натхненними, затишними місцями для всіх лучан», — каже керівник.

Коли: 24 квітня, 16:00.

Де: Волинський академічний обласний театр ляльок (вул. Кривий Вал, 18, Луцьк).

Для участі у заході необхідно зареєструватися

Загалом навколо будівлі театру ляльок є три незалучені двори, які можуть функціонувати як камерні креативні простори для мистецьких подій, стати продовженням театру просто неба.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *