У Луцьку міст на Шевченка може відремонтувати сумнівна фірма

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку міст на Шевченка може відремонтувати сумнівна фірма
image
Назар Тарадюк / 06.02.2025 / 0 Коментарів

Позмагатися за ремонт мосту на вулиці Шевченка в Луцьку зголосилася фірма, яка раніше фігурувала у кримінальному провадженні щодо розкрадання бюджетних коштів на капремонті мосту на Львівщині.

Відповідний тендер оголосив департамент житлово-комунального господарства міськради ще 29 січня, - пише «Конкурент».

За поточний ремонт переправи з бюджету громади готові були заплатити понад 3,6 мільйона гривень. Навести лад, згідно з оголошенням, на ділянці мають до 31 грудня 2026 року.

Відповідно до технічної специфікації, за ці кошти переможець має:

  • провести демонтажні роботи на об'єкті. Розібрати частину покриття, залізобетонні об'єкти тощо;
  • відновити тротуар. Встановити бортові камені, заповнити деформаційні шви між тротуарними блоками;
  • відновити огорожу. Прибрати корозію на металі, заґрунтувати його та пофарбувати;
  • захистити та відновити конструкції мосту.

Окрім того, той, хто візьметься за ремонт, має дати трирічну гарантію на свою роботу.

Позмагатися за підряд від луцьких комунальників прийшла лише одна компанія – ТзОВ «РБП ТРАНС-МОСТ». Фірма запропонувала всього на 73,2 тисячі гривень меншу ціну й зголосилась відремонтувати міст за трохи більше як 3,5 мільйона гривень. Зауважимо, що поки підприємство ще не оголосили переможцем.

Це товариство працює уже понад 17 років, а основна його діяльність – будівництво мостів та тунелів. Зареєстрована «РБП ТРАНС-МОСТ» у селі Ратнів, Луцького району. Кінцевим власником будкомпанії є Володимир Рицай.

За даними судового реєстру, у 2021 році «ТРАНС-МОСТ» засвітилась у кримінальному провадженні. Зокрема, правоохоронці запідозрили, що львівські комунальники змовились із фірмою й заволоділи бюджетними коштами під час капітального ремонту мосту «Пирятин – Гараєць».

Нагадаємо: ще у 2021 році у мерії намагалися взятися за благоустрій мосту на Шевченка. Тогочасні плани були доволі грандіозними, бо ж його хотіли розширити аж до трьох смуг реверсного руху. Орієнтовна вартість таких робіт на той час вже становила близько 30 мільйонів. Проте втілити у реальність цю задумку так і не судилося.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *