У Луцьку припинили діяльність Служби автоперевезень: чому

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку припинили діяльність Служби автоперевезень: чому
image
Назар Тарадюк / 24.04.2024 / 0 Коментарів

Служба автомобільних перевезень мала б покращити роботу Луцького підприємства електротранспорту, але за 13 років нічого не робила, тому її ліквідували.

Відповідне рішення ухвалили під час сесії міськради у середу, 24 квітня, - йдеться на сайті «Конкурент».

«Цей відокремлений структурний підрозділ створювався з метою стабілізації фінансово-економічного стану Луцького підприємства електротранспорту (далі – ЛПЕ), забезпечення обліку доходів та витрат окремо по автобусних перевезеннях», – йдеться у пояснювальній записці.

Історія цього підрозділу тягнеться ще з 2009 року. Тоді міська влада навіть затвердила положення про службу, проте так її й не створила. Вже у 2011 році, за рекомендацією тимчасової контрольної комісії, прийняли рішення утворити Службу автомобільних перевезень й навіть знайшли для неї очільника – Колесніка О. А.

«Луцька міська рада взяла до відома та схвалила звіт тимчасової контрольної комісії міської ради з питань діяльності ЛПЕ. Даний звіт містив рекомендацію: «створити дочірнє підприємство ЛПЕ та передати рухомий склад автобусного парку в кількості 49 шт. транспортних засобів на новостворене дочірнє підприємство». Міський голова Микола Романюк у 2011 році доручив директору ЛПЕ внести зміни в структуру підприємства, виокремивши міську філію «Служба автомобільних перевезень», призначити директором філії Колесніка О.А., передати рухомий склад та виконати інші дії», – додають у пояснювальній записці.

Колишній директор ЛПЕ Володимир Пуц ухвалив рішення про створення цієї служби, затвердив штатний розпис, визначив передачу рухомого складу (автобуси Богдан) та іншого майна і виробничих приміщень. Проте передача майна з ЛПЕ на філію не проводилась, працівники на роботу у філію не переводились і не приймались.

Очолював філію пан Колесніков з 15 липня 2011 року по 01 квітня 2012 року. Проте зарплату йому платили з бюджету Луцького підприємства електротранспорту. Далі його перевели на посаду начальника відділу перевезень і 30 травня 2013 року звільнили з роботи за прогули без поважних причин.

«Фактично створена та зареєстрована у встановленому порядку філія «Служба автомобільних перевезень» ЛПЕ не здійснювала самостійних автобусних перевезень та не вела будь-якої іншої господарської діяльності. На підприємстві відсутня будь-яка бухгалтерська документація по роботі філії», – розповідають історію служби в пояснювальній записці.

Оскільки зараз потреби у роботи цієї служби немає, її вирішили ліквідувати.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *