У росії сотні співробітників Volkswagen попросили звільнитися

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У росії сотні співробітників Volkswagen попросили звільнитися
image
Оля Коновалова / 09.06.2022 / 0 Коментарів

Співробітникам підрозділу автомобільного концерну Volkswagen в російському нижньому новгороді запропонували добровільно розірвати трудові угоди. 

Йдеться про 200 працівників контрактного складання Volkswagen та Skoda на базі групи ГАЗ. Майданчик перебуває у простої з 3 березня, випуск на ньому навряд чи відновиться через чинні американські санкції щодо ГАЗу.

За пропозицією «Фольксваген Груп Рус», працівники, які розірвуть контракт до 17 червня, можуть отримати шість окладів, до 29 червня – лише п'ять. Також їм запропонують медичне страхування до кінця 2022 року та особисте IT-обладнання.

Читайте також: У москві завод Renault вже перейменували на Москвич

Зазначається, що це «перша відома програма добровільного звільнення від початку кризи». При цьому в компанії стверджують, що «масового скорочення для працівників нижнього новгорода немає».

Виробничий графік лінії Skoda на ГАЗі передбачає простій до середини вересня, проте це лише формальність – санкції навряд чи дозволять відновити роботу. Крім того, за даними видання, VW довів до своїх дилерів інформацію, що у 2022 році складання в росії, у тому числі і на власному майданчику у калузі, не буде. Але й залишати ринок марка VW поки що не хоче, кажуть джерела «Коммерсанта».

Читати також: В росії масово крадуть автозапчастини

Volkswagen, як і багато інших іноземних автовиробників, припинив постачання автомобілів російським дилерам на початку березня на тлі війни в Україні. Джерела ЗМІ прогнозували, що заводи Volkswagen у калузі та нижньому новгороді відновлять роботу влітку 2022 року.

Загальний обсяг продажу Volkswagen Group у росії у 2021 році становив 199,2 тисячі автомобілів. З них на російських заводах було випущено 170,3 тисячі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *