В Енергодарі окупанти зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях

  • Головна
  • НОВИНИ
  • В Енергодарі окупанти зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях
image
Оля Коновалова / 23.03.2022 / 0 Коментарів

Запорізька АЕС і місто Енергодар вже 19 добу перебувають під контролем ворожих військових формувань. У місті зросла кількість військових РФ.

Про це у Телеграмі повідомляє Енергоатом.

“У місті стало значно більше військових, зокрема і “поліціянтів” для придушення мирних зібрань енергодарців. Майже на всіх адмінбудинках зняли прапори України, а окупанти використовують засоби інформаційно-психологічного тиску, намагаються проводити агітаційну роботу серед населення, щоб схилити його на свій бік, та містяни посилають загарбників услід за російським воєнним кораблем”, - йдеться у повідомленні.

Через фактичну блокаду Енергодару продовжуються проблеми з пальним, поставкою продуктів харчування та ліків першої необхідності.

Вже четверту добу окупанти утримують викраденого першого заступника міського голови Івана Самойдюка, який координував всі гуманітарні вантажі до міста і не погодився на співпрацю з ворогом.

Щодо роботи ЗАЕС, то всі 6 енергоблоків обслуговуються українським персоналом, зміни мають можливість ротації. Формально окупанти не втручаються в роботу АЕС, проте всі технічні рішення персонал вимушений погоджувати з командиром загарбників. Увесь персонал по прибутті на станцію ретельно перевіряється озброєними терористами. Внаслідок цього ядерна та радіаційна безпека – під загрозою.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *