Вчителька волинської школи дала ляпаса учневі – нові подробиці

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Вчителька волинської школи дала ляпаса учневі – нові подробиці
image
Оля Коновалова / 23.11.2021 / 0 Коментарів

Вчителька фізики Цмінівського ліцею Камінь-Каширського району дала дев'ятикласнику ляпаса. Про інцидент дирекція школи дізналась із відеозапису, який опублікували в інстаграмі. Зі слів директорки, батьки відмовились писати заяву на вчительку, а скарг на її роботу раніше не було. Деталі інциденту з'ясовує поліція.

Повідомляє ZAXID.NET.

Відеозапис інциденту опублікували на інстаграм-сторінці blacklist_of_lutsk. На записі, знятому крізь шпарину замка, видно, як вчителька сварить хлопця, потім смикає його за вухо та дає ляпаса.

Як повідомила у коментарі ZAXID.NET директорка Цмінівського ліцею Людмила Лавренюк, про цей інцидент дирекція школи дізналась із відео в мережі. Звернень від батьків постраждалого дев'ятикласника не було.

«Вчора [22 листопада] у нас були представники ювенальної поліції. З восьмої вечора до пів першої ночі працювали. Батько відмовився писати заяву на вчителя. Вчитель попросив пробачення в учнів, бо говорили ми з батьками, всіх викликали і опитували... Батьки сказали, що все розуміють, що хлопчик надто рухливий, емоційний, досить часто порушує дисципліну», – розповіла директорка.

Також Людмила Лавренюк зазначила, що станом на ранок 23 листопада вчителька фізики пише пояснювальну. Чи відсторонять її від роботи у зв'язку з внутрішнім розслідуванням, директорка поки сказати не може. За її словами, раніше ніяких скарг на роботу цієї педагогині від учнів чи їхніх батьків не було.

Як повідомили у коментарі ZAXID.NET в пресслужбі поліції Волині, поліцейські також взялися за цю справу після того, як побачили відеозапис у мережі. З приводу цього інциденту до них ніхто не звертався.

«Оскільки це правопорушення приватного обвинувачення, поліцейські поспілкувалися із батьками та самим хлопцем, вони від будь-яких обвинувачень відмовляються та претензій ні до кого не мають. Зазначимо, що школяр за медичною допомогою не звертався», – повідомила інспекторка сектору комунікації Марина Балдич.

Наразі за цим фактом триває перевірка.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *