Український благодійний фонд відтепер може купувати для ЗСУ навіть летальне озброєння

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Український благодійний фонд відтепер може купувати для ЗСУ навіть летальне озброєння
image
Оля Коновалова / 22.06.2022 / 0 Коментарів

Благодійний фонд «Повернись живим» відтепер офіційно може купувати з-за кордону та передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби «активного ураження», які є на озброєнні у армії США та інших передових європейських країн.

«З кінця березня, — розповідає волонтерка-юристка Руслана Величко, — Фонд зареєстрований, як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема, товарів військового призначення у Державному експортному контролі України.

Такий статус, найголовніше, дає фонду право купувати у виробників відповідні товари напряму — без посередників. І саме це не тільки здешевлює ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців.

Звісно, основну увагу ми будемо концентрувати саме на летальному озброєнні, яке посилить наші Збройні Сили. Ми готові і спроможні купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато чого іншого, що пришвидшить нашу перемогу.

Ми закликаємо всіх небайдужих — зокрема, великий та середній бізнес, ІТ-кластер і діаспору по всьому світу — долучитись, і допомогти нам реалізувати найамбітніші проєкти та закрити критичні запити військових.

Ми вже реалізуємо угоди на загальну суму близько 20 мільйонів доларів і незабаром порадуємо вас першими досягненнями. Частина з цих коштів була витрачена на один із найпотужніших виробів у своєму класі!!», - йдеться в дописі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *