Відтепер отримати щеплення проти COVID-19 можна і у відділеннях «Укрпошти» на Волині

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Відтепер отримати щеплення проти COVID-19 можна і у відділеннях «Укрпошти» на Волині
image
Оля Коновалова / 09.10.2021 / 0 Коментарів

На Волині розгорнули тимчасові пункти вакцинації у поштових відділеннях «Укрпошта». Отримати щеплення проти COVID-19 там можуть не тільки люди похилого віку, а й усі охочі. Для цього в області наявна достатня кількість вакцини.

Про це на своїй сторінці у facebook написав голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

"Щодня працюємо над збільшенням кількості тимчасових пунктів щеплення проти COVID-19, аби все більше людей вакцинувались. Щодня повторюємо про захист, який дає вакцина проти COVID-19. Та все одно щодня в області фіксується все більше випадків захворювання. Сьогодні більшість людей, які перебувають у стаціонарних волинських медзакладах, потребують кисневої терапії, а кількість підтверджених випадків перевищує кількість осіб, які одужали. За попередній тиждень удвічі збільшилась летальність від коронавірусної хвороби. Найгірше те, що коронавірус значно «помолодшав» та частіше вражає молодих людей та дітей.

Вкотре наголошую, що вакцинація – це ефективний засіб захиститись та запобігти тяжкому перебігу хвороби. Усі вакцини на Волині – якісні та визнані Всесвітньою організацією охорони здоров’я. І саме створення колективного імунітету зможе допомогти подолати пандемію", - зазначив Юрій Погуляйко.

Саме тому висловлюю подяку усім волинянам, що вже вакцинувались, адже в області загалом проведено вже 247 тис. 257 щеплень. Отримали одну дозу – 143 503 людини, отримали дві дози та повністю імунізовані – 103 754 людей.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *