Вилучили "товару" на 4 мільйони гривень: на Волині "накрили" масштабну нарколабораторію. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Вилучили "товару" на 4 мільйони гривень: на Волині "накрили" масштабну нарколабораторію. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 01.07.2021 / 2 Коментарів

У середу, 30 червня, правоохоронці «накрили» нарколабораторію на Горохівщині та провели 17 санкціонованих обшуків у фігурантів кримінального провадження.

Про це інформує пресслужба поліції Волині.

Зокрема, поліцейські вилучили понад 30 кг хімічної речовини «фенілнітропропену», 160 л. прекурсорів (нітроетан, соляна та сірчана кислоти), амфетамін та кущі коноплі. Усе це скерували для проведення необхідних експертиз. Вартість цих речовин за цінами «чорного ринку» становить понад 4 000 000 грн.

Окрім того, при обшуку вилучили лабораторне обладнання, чорнові записи, мобільні телефони, банківські картки, планшети, ноутбуки, квитанції поштових переказів, предмети та засоби для зважування та фасування речовин тощо.

Організатором незаконної діяльності є 30-річний мешканець Горохівщини. Він разом зі своїм 26-річним товаришем, маючи відповідні навички із синтезу прекурсору та використовуючи спеціальне обладнання, виконував роль хіміка.

Також фігурант керував роботою фасувальників, кур’єрів, водіїв-пособників та інших, причетних до незаконної діяльності. Збували прекурсор зловмисники на території Волині та інших областей. Щомісячно угрупування виготовляло й збувало близько 30 кг небезпечної речовини «фенілнітропропену».

Зловмисникам уже оголосили про підозру та запроторили в СІЗО.

Коментарі (2):

  1. волинь - клондайк для наркоманів

  2. і шо воно дасть? закладчики як працювали так і будуть

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *