Волинь – у лідерах за темпами висадки нових дерев

image
Оля Коновалова / 06.12.2021 / 0 Коментарів

Під час осінньої висадки дерев у рамках програми Президента «Зелена країна» в Україні висадили майже 58 мільйонів деревних рослин, що на 40% більше запланованого.

Про це у facebook голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Найбільше дерев висадили на Житомирщині – 14,2 млн сіянців.

На другому місці за темпами висадки Волинь - 5 млн сіянців.

На третьому місці Київщина – висадили майже 4,5 млн сіянців.

Запорізька область висадила близько 4,3 млн сіянців.

Луганщина і Львівщина висадила близько 3,5 млн кожна.

Нас часто запитують, чи встигнемо ми висадити 1 мільярд дерев за три роки? Відповідаю: так. Не дивуйтеся, що зараз програма виконана на 6%. Ліс висаджується не лінійно, а за правилами вегетаційних сезонів. Найбільш сприятливим часом для цього є весна. Менш сприятливою порою року є осінь. Влітку та зимою ліс не висаджується. Наш графік висадки матиме чітко виражені піки, які співпадатимть із веснами.

У 2022 році запланували висадити 300+ мільйонів сіянців. У 2023 – 330+ мільйонів сіянців. У 2024 – 334+ мільйонів сіянців.

В Україні активно працюють над нарощенням потужностей. Цього року відкрили сучасний насіннєво-селекційний завод у Львівській області. Днями відкриють такий самий завод на Донеччині. Протягом наступного року планують відкрити ще 9 заводів: у Київській, Житомирській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *