Волинські рятувальники здійснили дитячі мрії

image
Оля Коновалова / 10.08.2021 / 0 Коментарів

Нещодавно у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в м. Ковель відбувся захід благодійного проєкту «Чарівна скриня».

Інформують на сайті ДСНС у Волинській області.

Лейтмотивом зустрічей з дітьми стало гасло «Разом нам під силу творити магію та здійснювати мрії», організатором якого є волинська волонтерка Анастасія Рудик

Незадовго до заходу, дітки писали листи з побажаннями та мріями, які і потрапили до рук небайдужих волонтерів. Спільно з представниками Національної поліції, кінологічної служби, працівниками ДСНС Волині, волонтери здійснили мрії діток та вручили подарунки кожній дитині.

Разом з тим учасники заходу ознайомили діток з роботою служб екстреного реагування, розповіли цікаву та корисну інформацію, а фахівці ДСНС показали як працює пожежний автомобіль, допомогли одягнути охочим пожежне спорядження рятувальника та нагадали ази безпеки життєдіяльності.

Цікавий, насичений необхідною інформацією та приємними подарунками захід приніс багато посмішок, щирого дитячого здивування, щастя та позитиву як вихованцям закладу, так і учасникам та організаторам проєкту.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *