Волинським аграріям передали мобільні сховища для зберігання зерна. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Волинським аграріям передали мобільні сховища для зберігання зерна. ФОТО
image
Назар Тарадюк / 04.11.2022 / 0 Коментарів

Волинські аграрії отримали мобільні сховища для тимчасового зберігання збіжжя.

Про це  повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Ініціатива забезпечення волинських аграріїв рукавами для тимчасового зберігання зерна належить Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (FАО) спільно з Мінагрополітики України та за партнерства двох всеукраїнських асоціацій: органів місцевого самоврядування і районних та обласних рад.

Сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад та представники FАО передали волинським фермерам 790 таких засобів для зберігання зернових. Відтак, 46 малих і середніх господарств, які обробляють від 100 до 10 000 га ріллі, отримали додаткові можливості для збереження врожаю. Кожен такий рукав здатен вмістити до 200 тонн зернопродукції.

Керівник агрохолдингу «Волиньзернопродукт» Сергій Супрунюк розповів, що його підприємство застосовує такий метод зберігання уже кілька років. Каже: зернові в таких ємностях без втрат якості можна тримати до 9 місяців.

Регіональний представник FАО в області Дмитро Дубняк зазначив, що невдовзі волинські аграрії отримають на додачу і агрегати для завантаження збіжжя у тимчасові сховища.

Речниця представництва FАО в Україні Вікторія Михальчук додала, що загалом українським сільгоспвиробникам передадуть 35 тисяч таких рукавів, які дозволять забезпечити зберігання 7 мільйонів тонн зернових. З її слів, вартість проєкту перевищує 60 мільйонів доларів. Програма ж реалізується за фінансової підтримки урядів Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.


Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *