Волиняни здобули п'ять нагород на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

• НОВИНИ
  • Волиняни здобули п'ять нагород на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
image
Назар Тарадюк / 17.10.2022 / 0 Коментарів

На чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих та спортсменів різних вікових груп волиняни здобули три золоті нагороди, срібну та бронзову.

Про це повідомляють в обласному управлінні молоді та спорту.

Змагання відбулися в Івано-Франківську. Участь у них взяла сотня легкоатлетів. Загалом розігрувалося 14 комплектів нагород серед спортсменів з Франківщини, Сумщини, Львівщини, Волині, Дніпропетровської та Харківської областей.

На дистанції 35 кілометрів серед чоловіків у розряді молодь перше місце посів волинянин Ярослав Лукашик. На дистанції 20 кілометрів "золото" здобув Віктор Шумік. Також першість серед юніорок на дистанції 10 км у волинянки Валерії Шоломіцької.

На дистанції 20 км, чоловіки молодь U-23: друга та третя сходинка у волинян – Тараса Корецького та Дмитра Медведюка.

Нагадаємо, у Луцьку зірки футболу зіграли матч, щоб зібрати кошти для 14 ОМБР.