Волинські прикордонники допомогли виїхати до Польщі 207 ухилянтам

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Волинські прикордонники допомогли виїхати до Польщі 207 ухилянтам
image
Назар Тарадюк / 25.04.2024 / 0 Коментарів

В організації незаконного переправлення військовозобов'язаних за кордон підозрюють головного сержанта та молодшого інспектора прикордонної служби, які працювали у пункті пропуску «Устилуг».

Слідчі Держбюро розслідувань встановили, що прикордонники допомогли виїхати до Польщі 207 ухилянтам, – пише Zaxid.net, посилаючись на ухвалу Личаківського районного суду Львова.

Згідно з матеріалами справи, військовозобов'язані перетинали пункт пропуску на легкових автомобілях, а прикордонники не вносили інформації про це у базу даних. 

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що з липня по вересень 2022 року інспектори незаконно пропустили 207 чоловіків призовного віку.

До України повернулися двоє чоловіків, яким допомогли виїхати прикордонники. Один з них є мешканцем Одеської області. Білгород-Дністровський міськрайонний суд закрив його справу щодо незаконного перетину кордону через закінчення термінів давності. Також в Україну повернувся мешканець Закарпаття. Виноградівський районний суд визнав його винним у незаконному перетині кордону України й оштрафував на 3,4 тис. грн.

Наразі невідомо, яку винагороду отримували прикордонники від ухилянтів. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *