Фахівців Волині запрошують долучитися до Реєстру суб'єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей.
Важливо, щоб у громадах створили всі необхідні умови для якісної психологічної підтримки ветеранів та членів їх сімей. Держава працює над тим, щоб ця допомога була доступною, своєчасною та ефективною, - інформують у Волинській ОВА.
Міністерство у справах ветеранів України удосконалило спосіб організації та надання послуг із психологічної допомоги, запровадивши трирівневу систему.
- Перший рівень – соціально-психологічна підтримка та супровід.
- Другий рівень – психологічна допомога.
- Третій рівень – комплексна медико-психологічна допомога, яка надається мультидисциплінарними командами.
Зауважують, що на другому та третьому рівнях Міністерство ветеранів відшкодовує вартість наданих послуг.
Для максимальної доступності психологічної допомоги та своєчасного отримання якісних послуг розробили Реєстр суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги ветеранам і членам їхніх сімей. Деталі щодо умов та порядку надання допомоги можна знайти у постанові Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 р. № 1338 (в редакції від 04 грудня 2023 р. № 1270): http://surl.li/wtuksd.
Відомо, що у Реєстрі вже є 37 надавачів психологічних послуг, проте серед них немає представників Волині. Облдержадміністрація прагне змінити цю ситуацію та максимально залучити спеціалістів до реєстрації. Адже це не лише можливість підтримати ветеранів, а й отримувати компенсацію за свою роботу від держави.
Заступник голови ОДА Тарас Шкітер та начальниця управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації Віта Прокопчук провели зустріч із фахівцями, які надають психологічну допомогу у Волинській області. Основна мета – залучити більше представників з області до Реєстру та донести інформацію про можливість отримання державної компенсації за надання психологічної підтримки ветеранам та їхнім сім’ям.
«Ми розуміємо, що багато фахівців уже працюють з ветеранами та їхніми родинами, допомагаючи їм подолати труднощі адаптації. Однак важливо, щоб ці спеціалісти мали змогу працювати та отримувати підтримку від держави. Тому закликаємо всіх надавачів психологічних послуг області реєструватися у системі Мінветеранів та користуватися можливостями, які надає держава», – наголосив Тарас Шкітер.
Під час зустрічі спеціалісти Міністерства у справах ветеранів розповіли про особливості функціонування Реєстру, вимоги до надавачів послуг, процедуру реєстрації та порядок отримання компенсації за надані послуги. Надали роз’яснення щодо умов співпраці з Міністерством та необхідних кроків для включення до Реєстру.
Коментарів немає
Залишити коментар