Хто очолить Волинську митницю?

image
/ 22.04.2021 / 0 Коментарів

Голова Державної митної служби Павло Рябікін сьогодні підписав наказ Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад. Мова йде про крісла очільників митниць.

У списку – 14 митниць, у тому числі і Волинська:

наказ

наказ2

Відповідно до умов конкурсу, можливість податися на посаду та очолити Волинську митницю мають особи з вищою освітою та ступенем не нижче магістра. Кандидат у попередньому повинен мати досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

За інформацією наших джерел попередньо йшла мова про 2-х кандидатів. Однак протягом місяця часу – кількість заявок може збільшитись. Тим не менше у конкурсній пропозицій вказано і заробітну плату – 18 000 грн + надбавка за спеціальне звання посадових осіб митних органів та за вислугу років.

В той же час голова Державної митної служби Павло Рябікін заявив, що планує збільшити зарплату митникам до 40-50 тисяч гривень.

«Мова йде не про керівництво, а рядових працівників, які наразі отримають 16-18 тисяч гривень на місяць. За словами очільника Держмитслужби це значно знизить корупційні ризики. Буде розроблена система бонусів та заохочень, коли, наприклад, митнику доплачуватимуть за кожний зупинений контрабандний вантаж та виписані штрафи. У робітника з'явиться альтернативний вибір: чи взяти хабар, чи отримати ці ж гроші, але легально та спати спокійно. Дані пропозиції були озвучені на засіданні РНБО, присвяченому боротьбі з контрабандою», - повідомила голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська.

Тож за оголошенням конкурсу на посади керівників митниці також очікується відбір кваліфікованого персоналу на інші посади Волинської митниці вже за новими умовами та на нові зарплати.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *