Як минув дугий раунд переговорів між Україною та Росією

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Як минув дугий раунд переговорів між Україною та Росією
image
Яна Горчинська / 03.03.2022 / 0 Коментарів

Російська та українська сторони під час другого раунду переговорів "досягли розуміння" щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення з місць найзапекліших боїв. Про це повідомляє Українська Правда.

«Сторони досягли розуміння щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення, а також для доставки медикаментів та продуктів харчування до місць найбільш запеклих боїв, із можливістю тимчасового припинення вогню на період, коли здійснюватиметься евакуація в секторах, де вона поводиться», - повідомив голова Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі журналістам

Він уточнив, що припинення вогню можливе не скрізь, а лише в тих місцях, де будуть розташовані гуманітарні коридори, на час проведення евакуації.

«З цією метою найближчим часом будуть організовані спеціальні канали зв'язку та взаємодії та будуть сформовані відповідні логістичні процедури», - сказав він.

«На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували», - прокоментував він підсумки другого раунду переговорів.

За словами Подоляка, сторони «досить докладно» обговорили гуманітарний аспект, оскільки багато міст зараз перебувають в оточенні, і ситуація з продуктами харчування, медикаментами, можливістю евакуації є драматичною.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram   

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *