Як у «червоній» зоні працюватимуть луцькі школи

image
Оля Коновалова / 05.11.2021 / 0 Коментарів

8 листопада Волинська область переходить до червоної карантинної зони через поширення коронавірусу. За правилами, 5-11 класи зможуть навчатися у школі тільки, якщо 100% працівників вакциновано двома дозами.

У Луцьку таких шкіл поки немає, але ситуацію сподіваються виправити у найближчі два дні, – розповів «Першому» очільник міського управління освіти Віталій Бондар, – пише Перший.

Зауважимо, з 8 листопада по всій Україні, незалежно від карантинної зони, працювати зможуть лише педагоги, вакциновані принаймні однією дозою. Зокрема, у луцьких школах №8, 9, 12, 36 це правило вже виконали.

Однак, за вимогами червоної зони, усі працівники шкіл мусять отримати обидві дози вакцини.

«І таких закладів у нас, мабуть, ще немає. Десь 1-2 працівники ще невакциновані в кожній школі, навіть там, де відсоток вакцинації найвищий», – каже Віталій Бондар.

З його слів, наразі невідомо, що буде у школах у понеділок, адже управління освіти ще не отримало офіційного документа про перехід до червоної зони.

«Ще є сьогодні пів дня, субота, неділя, коли працівники можуть вакцинуватися або отримати довідку про протипокази. Так само в понеділок ще можуть вакцинуватися ті, що працюють у другу зміну. Будемо виконувати постанови. Керівники діятимуть в межах правового поля», – сказав посадовець.

Нещеплених педагогів відсторонятимуть від роботи без збереження зарплати. При цьому в червоній зоні зможуть працювати дитячі садки, а також початкова школа (1-4 класи), якщо їхні працівники вакциновані хоча б однією дозою.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *