Директора одного із закладів професійної освіти на Волині та директора приватного підприємства судять за те, що, вступивши у злочинну змову, вони реалізували незаконну оборудку та завдали навчальному закладу збитків на понад 1,4 мільйона гривень.
Про це інформують у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.
Встановили, що між навчальним закладом та суб'єктом господарювання у 2024 та 2025 році уклали договори про постачання теплової енергії. При цьому спільники заклали в них умови, за якими заклад платив за товар за завищеною ціною, окрім того, безпідставно оплачуючи ще і послуги із транспортування теплової енергії.
Через незаконні дії посадовців із січня 2024 року по березень 2025 року центр професійної освіти переплатив за теплову енергію понад 1,4 мільйона гривень.
Дії підозрюваних кваліфікували за ч. 4 ст. 191 КК України. Прокурори також заявили позови про стягнення з обвинувачених усієї суми завданої їхніми незаконними діями матеріальної шкоди.
Досудове розслідування: СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Раніше ми повідомляли, що Директору закладу профосвіти на Волині повідомили про підозру.
Коментарів немає
Залишити коментар