ЗСУ вже нищать окупантів гуабицями, які надала Італія. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • ЗСУ вже нищать окупантів гуабицями, які надала Італія. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 28.05.2022 / 0 Коментарів

На озброєнні українських армійців уже є причіпні саморухомі гаубиці FH70 калібру 155-мм. Українські військові не лише навчитись вправлятись із ними, а й успішно нищать окупантів.

Відео роботи цієї зброї поширив на своїй сторінці у п’ятницю, 27 травня, Генеральний штаб ЗСУ.

“Українські воїни швидко опановують новітні зразки озброєння, надані країнами партнерами, бо розуміють, що артилерист і гармата в бою стають одним цілим – потужним та лютим звіром, готовим нищити ворога, що прийшов на рідну землю”, – підписане відео.

26 травня оперативне командування "Захід" підтвердило інформацію про FH70 та навіть опублікувало фото роботи цієї зброї.

Українські військові розповіли, що завдяки напівавтоматичному завантажувачу снарядів навчений екіпаж може робити до 6 пострілів за хвилину, практично через кожні 10 секунд.

Особливість FH70, що вона може швидко рухатись самостійно на полі бою на невеликі відстані.

У FH70 є власний двигун Volkswagen об'ємом 1700 куб. см, який живить гідравліку гармати при переведенні її в бойовий стан або згортанні.

Крім того, цей двигун дозволяє FH70 переміщуватися самостійно без тягача на дальність до 20 км на низькій швидкості. Тобто FH70 причіпна, але все ж таки саморухома гаубиця.

Експерти вказують, що 155-мм артилерійська установка FH70 може бути досить ефективною на полі бою.

Гаубиця складається з кількох частин: самої артилерійської частини, люльки з противідкотним пристроєм та механізмом, який заряджає снаряди.

Експерти мілітарного вказують, що напівавтоматична система завантаження працює за будь-якого кута підйому ствола гармати і складається з завантажувального лотка, який постачає снаряд у казенник.

Саме завдяки цій системі навчений екіпаж може робити постріли практично через кожні 10 секунд.

FH70 важить 8-9 тонн та має максимальну дальність ураження - 24-30 км в залежності від типу артилерійських снарядів. До 24 км - звичайними снарядами, до 30 км - активно-реактивними снарядами.

В обслуговуванні гаубиці бере участь обслуга з восьми осіб, але за екстремальних умов - четверо.

Мілітарний вказує, що причіпна саморухома гаубиця перебуває на озброєнні армій Німеччини, Італії, Великої Британії, Японії, Естонії, Норвегії, Нідерландів і низки інших країн.

Тож освоївши цю установку українці мають шанс поповнювати кількість цих установок від багатьох партнерів.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *