ЗСУ вже почали отримувати від ЄС вантажівки підвищеної прохідності. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • ЗСУ вже почали отримувати від ЄС вантажівки підвищеної прохідності. ФОТО
image
Оля Коновалова / 29.06.2022 / 0 Коментарів

Збройним силам України вже почали надходити вантажівки підвищеної прохідності від Євросоюзу.

Повідомляють про понад 90 вантажівок в межах Європейського фонду миру. Про це повідомили у Генеральному штабі.

Логістичне обладнання є частиною ширшого Заходу допомоги на суму 31 мільйон євро, ухваленого 2 грудня на підтримку України.

Вантажівки надані для підтримки медичних, інженерних та матеріально-технічних підрозділів ЗСУ.

Ця допомога підвищить загальну стійкість України та допоможе зміцнити спроможність її Збройних сил. Він включає надання медичного обладнання (зокрема польового госпіталю), інженерного обладнання (включно з інструментами розмінування), предмети для підрозділів матеріально-технічного забезпечення (зокрема вантажівки й інші засоби) та обладнання для підвищення спроможностей кіберзахисту.

Надання допомоги розпочалося раніше цього року з надання допомоги українським медичним та інженерним підрозділам.

Довідкова інформація

Європейський фонд миру (EPF) був створений у березні 2021 року для розширення можливостей ЄС забезпечувати безпеку своїм громадянам та партнерам. Це дає змогу ЄС надавати всі види обладнання та інфраструктури збройним силам партнерів ЄС відповідно до міжнародного права, прав людини та міжнародного гуманітарного права.

EPF є позабюджетним інструментом, спрямованим на підвищення спроможності Союзу запобігати конфліктам, будувати мир та зміцнювати міжнародну безпеку, забезпечуючи фінансування оперативних дій у межах Спільної зовнішньої політики та політики безпеки (CFSP) у військових та оборонних сферах.

EPF замінює та розширює Механізм Athena та Африканський фонд миру. Його фінансова стеля становить 5 мільярдів євро (у цінах 2018 року) на 2021-2027 роки. Внески країн-членів визначаються за принципом розподілу валового національного доходу (ВНД).

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *