Як мерія Луцька пояснює нагальність ремонту кільця біля «Променя»

image
Еля Коротинська / 22.11.2023 / 0 Коментарів

Рішення про ремонт кільцевої розв'язки проспектів Президента Грушевського – Василя Мойсея – вулиць Яровиця – Винниченка – Стрілецька в місті Луцьку, мерія прийняла після проведеного обстеження. Про це повідомив секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

Згідно тендеру, оголошеного департаментом ЖКГ Луцької міської ради, на ремонт цієї кільцевої розв’язки з місцевого бюджету були готові витратити 16,7 млн грн. На торги подалось 2 фірми: ТОВ «Волиньдорбуд» та ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», яке й виграло торги, запропонувавши більш вигідну пропозицію - 13 692 904 грн. Через затримки фінансування витрат замовника – термін дії договору продовжили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий острівець безпеки в Луцьку затопило після першої ж зливи

Після хвилі обурення серед громадськості, з приводу 13 мільйонів витрат на ремонт так званого «турбокільця» біля РЦ «Промінь»-ЖК «Яровиця», журналісти видання «Insider Media» надіслали до мерії інформаційний запит. Ми просили надати:

У відповіді на запит секретар ради Юрій Безпятко повідомив, що представниками департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради спільно з МПП «Автодорсервіс» (проєктна організація) було проведено обстеження кільцевої розв'язки проспектів Президента Грушевського – Василя Мойсея – вулиць Яровиця – Винниченка – Стрілецька в місті Луцьку.

Так як, проєктна документація містить велику кількість аркушів та креслень різного формату, у міській раді повідомили, що надати її немає технічної можливості. Тому запропонували ознайомитись з документацією особисто в департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40 а, каб. № 314.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки мер Луцька «закатав» у дороги під час війни

Також журналістам не надали висновків експертів за результатами обстеження і самого рішення, розпорядження міського голови чи іншого документу, на підставі якого розпочато ремонт і визначено обсяг та джерела фінансування робіт.

Разом з тим, журналістам надали копії довідок про вартість та акти приймання виконаних робіт на вищезазначеній кільцевій розв’язці за вересень та жовтень. Так, у перший місяць осені було виконано робіт на 6,5 млн грн.

Вже у жовтні роботи завершили. Згідно ще двох актів виконаних робіт на ремонт кільцевої розв'язки проспектів Президента Грушевського – Василя Мойсея – вулиць Яровиця – Винниченка – Стрілецька витратили 5,8 млн грн.

Таким чином, ремонт так званого «турбокільця» біля РЦ «Промінь»-ЖК «Яровиця» загалом станом на 22 листопада 2023 року обійшовся бюджету у 12 329 351,8 грн.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *