Палиця, Івахів - у ТОП-10 нардепів, які «зникли» з Ради

image
Назар Тарадюк / 08.07.2024 / 0 Коментарів

На засіданнях Верховної Ради десять нардепів України не проголосували жодного разу в 2024 році.

Про це повідомив Комітет виборців України.

Серед них: Олександр Дубінський (знаходиться в СІЗО), Нестор Шуфрич (перебуває під вартою), Олександр Пономарьов (підозрюється в держзраді), Ярослав Дубневич (перебуває в міжнародному розшуку), Степан ІвахівАнжеліка Лабунська, Анастасія Ляшенко, Ігор Палиця, Федір Христенко, Сергій Шахов, - пише sud.ua.

 

«Частина народних депутатів фактично «зникли» зі складу Верховної Ради. При цьому відсутні майже будь-які публічні згадки про причини їх відсутності. Не виключено, що голоси цих та інших депутатів могли бути вирішальними під час розгляду окремих законопроектів, у тому числі, і тих, що стосуються оборони», - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Також Комітет виборців України додав, що в середньому упродовж 2024 року один народний депутатів брав участь в 57% голосувань. За аналогічний період 2023 р. цей показник склав 60%, у 2022 р. – 71%.

Відповідно до ч.4 ст. 33 Закону «Про статус народного депутата України» якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії без поважних причин не бере особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

За період із 1 січня по 22 червня відбулося 1136 голосувань.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *