Премії, надбавки і матеріальна допомога. Скільки заробляє Сиротинська

image
Наш Інсайдер / 01.09.2021 / 1 Коментарів

Юлія Сиротинська за 6 місяців 2021 року (січень-червень) на посаді директорки Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради заробила понад чверть мільйона гривень.

Про це стало відомо з відповіді на запит журналістів «Інсайдер Медіа», скерованого до Луцької міської ради.

У складі заробітної плати державних службовців є 16 видів нарахувань. Виявилось, що Юлія Сиротинська не має сталого щомісячного посадового окладу і він варіюється від 5525 до 7605 грн. Тож за 6 місяців вона отримала 32 985 грн. окладу. За ранг їй нарахували ще 2 328 грн. Ще Юлія Сиротинська отримала за півроку 7 062 грн. надбавки за вислугу років, а за особливо важливі заслуги – ще 21 188 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Туфлі «лодочки» та аксесуари: як за кошти лучан одягають муніципалів

Однією з кращих можливостей стимулювати працівника до роботи та відзначити його досягнення завжди була премія. Та нині, зокрема у держслужбовців, розмір премій часто перевищує основний посадовий оклад з надбавками, та й виплачують її не лише щоквартально, а й щомісяця. Так, за пів року Юлію Сиротинську преміювали аж на 53 014 грн. Найбільшу премію очільниця луцьких муніципалів отримала у березні – 15 188 грн.

Часто у державних службовців виникає потреба у відрядженнях. Тож окрім того, що держава оплачує їм проїзд і проживання (у разі потреби), чиновники отримують і відрядні. У першому півріччі за робочі поїздки Юлії Сиротинській нарахували  15 243 грн.

На чергову та додаткову відпустки чиновниці виплатили 18 970 грн., а за лікарняні – 15 217 грн. Однією з найменших статей нарахувань є індексація, адже вона залежить від підвищення рівня прожиткового мінімуму в Україні. Тим не менше, за пів року до зарплати «набігло» 356 грн.

Тож загалом Юлія Сиротинська отримала 215 505 грн зарплатні за перших півроку.

І попри це, чиновниці у квітні виплатили додатково дві матеріальні допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань. І якщо перший вид доплат надається на постійній основі всім працівникам в «автоматичному» режимі, то другий вид - на підставі заяви і виключно за рішенням керівника. Відповідно – директор департаменту сама прийняла рішення про виплату собі 24 570 гривень з фонду оплати праці. Таким чином Юлія Сиротинська загалом отримала з міського бюджету ще 49 140 грн матеріальної допомоги.

Варто також зауважити, що згідно з законом, загальний розмір місячних або квартальних премій, які може отримати державний службовець за рік, не може перевищувати 30% фонду його посадового окладу за рік. Та вже за перше півріччя Юлію Сиротинську преміювали на 160%.

Тож загалом Юлія Сиротинська з усіма доплатами за ранг, преміями і матеріальними допомогами заробила 264 645 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На туалетний папір і канцелярію луцькі муніципали витратили майже півмільйона

Коментарі (1):

  1. Поки в країні будуть такі "працівники", ніякого розвитку не слід чекати

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *