У французьких Альпах знайшли розкішний маєток сестри Коломойського

image
Іра Поліщук / 15.04.2023 / 1 Коментарів

На одному з найпрестижніших гірськолижних курортів світу Куршевель знайшли маєтки представників української еліти, яка відпочивала там, поки в рідній країні триває війна.

Серед власників розкішних вілл – сестра олігарха Ігоря Коломойського, бізнесмени Андрій Веревський та Ігор Мазепа, керівник "Укрнафтобуріння" Михайло Бакуненко.

Окрім політиків і бізнесменів, до французьких Альп приїхало і багато синів найбагатших українців, ба більше, там виявили цілий готель, що належить нашим співвітчизникам.

Про це йдеться у розслідуванні "УП" щодо батальйону "Куршевель".

"Під час зйомок у Куршевелі двох частин розслідування про майно російських еліт та власне самих еліт, ми авжеж не могли не звернути увагу на тих українців, які навіть під час повномасштабного вторгнення відвідують цей один з найдорожчих куточків французьких Альп", – пояснили журналісти.

Так, на парковці біля однієї з гірськолижних трас, а потім під шале Panda у Куршевелі розслідувачі зафіксували позашляховик на українських номерах. До будинку на цьому авто привезли жінку, схожу на рідну сестру олігарха Ігоря Коломойського, – Ларису Черток із чоловіком Володимиром. Уже наступного ранку журналісти переконалися, що це саме рідні політика.

Шале Panda, де вони зупинилися, розташоване у найвищій і найдорожчій частині курорту – 1850 м, й оформлене на фірму Лариси Черток. Щоправда, відпочиває там не лише її родина. Цієї зими туди щонайменше двічі приїздив син Коломойського – Григорій, який до повномасштабного російського вторгнення грав в Україні за баскетбольний клуб "Дніпро". На святкування в ресторан на курорті приїздив і Олександр Черток – брат чоловіка сестри олігарха.

Через один будинок від Panda розташовується шале "Олександра", яке належить Андрію Веревському. Він займається агробізнесом і, за даними Forbes, у 2022 році посів 16-ту сходинку в списку найбагатших українців.

Олександрою звуть його доньку. На тлі війни в Україні шале бізнесмена не було порожнім. Під час минулих новорічних свят там помітили автомобіль Mercedes GL, яким користується сам Веревський. Також до маєтку приїздив його син.

Під час розслідування журналісти звернули увагу на п’ятизірковий готель Grandes Alpes у самому центрі Куршевеля. За даними реєстрів Франції та Люксембургу, ним володіють українці, серед яких і гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

Буквально місяць тому бізнесмен і громадський діяч заявив, що не має майна за кордоном. Згодом у коментарі ЗМІ Мазепа сказав, що інвестував у реконструкцію цього готелю ще десять років тому разом із західним банком, півтора року тому вийшов із бізнесу, але "закриття угоди ще на фінальній стадії".

Після 8 березня гірськолижний курорт у французьких Альпах на Rolls-Royce з українськими номерами покинув голова правління "Укрнафтобуріння" Михайло Бакуненко. За інформацією джерел "УП" у правоохоронних органах, дії бізнесмена та компанії нині досліджуються на предмет підривної діяльності в Україні та завдання збитків державі.

Коментарі (1):

  1. Коли почнеться конфіскація а не крутінні дуль і пальця біля дурної голови патріотів?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *