Чи розпочнеться опалювальний сезон у Луцьку вчасно?

image
Оля Коновалова / 29.09.2021 / 0 Коментарів

ДКП «Луцьктепло» серед теплогенеруючих підприємств України має найменшу заборгованість.

Про це сьогодні, 29 вересня, під час сесії міської ради повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Він зазначив, що минулого тижня підприємство погасило 9 734 000 гривень боргу, 28 вересня – ще 3 мільйони гривень боргу і до кінця 1 жовтня погасить ще 2 276 000 гривень.

«Разом це буде 15 мільйонів гривень. Фактично тих 33 мільйони мінус 9,7 млн щомісячних нарахувань і реального боргу в нас залишиться 8,3 мільйона. Ця сума, значно нижчого рівня щомісячних заборгувань. Тому жодних загроз для старту нового опалювального сезону немає», – зазначив Ігор Поліщук.

Відтак, щойно температура повітря знизиться і буде менше 8 градусів протягом трьох днів – у Луцьку розпочнеться опалювальний сезон.

«Підприємство готове, є нова техніка – і екскаватори, і автомобілі…Формується додаткова бригада, щоб у разі аварійної ситуації таких бригад було декілька, і ми ліквідовували проблему за максимально короткий час», - резюмував міський голова.

Нагадаємо, що ДКП «Луцьктепло» оновило автопарк. На балансі підприємства тепер два нових екскаватори JCB 3CX та два вантажних автомобілі Volkswagen Crafter. Трактори придбали у 2019-му. Відтоді вони себе ефективно зарекомендували, тому на підприємстві задумались над купівлею ще одного. Вже у цьому році закуплено Volkswagen Crafter, які замінять спеціальні аварійні автомобілі УАЗ-3990 2001р.в. та ГАЗ-52 1989р.в.

Загалом на балансі ДКП «Луцьктепло» станом на серпень 2021р. перебуває 41 одиниця транспортних засобів.