Ігор Палиця заснував дві нові компанії у сфері розважальної індустрії

  • Головна
  • #сповіщає
  • Ігор Палиця заснував дві нові компанії у сфері розважальної індустрії
image
/ 08.12.2021 / 0 Коментарів

Народний депутат з Луцька Ігор Палиця став засновником та бенефіціарним власником двох нових компаній. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив журналіст Юрій Горбач.

«В нардепа з Луцька Ігор Палиці з'явилося аж дві компанії, які займатимуться функціонуванням атракціонів і тематичних парків. В Києві. Компанії-однолітки зареєстровані місяць тому і поки абсолютно не зрозуміло, що конкретно матимуть і робитимуть «Хай В'ю» і «Лук поінт», але єдиним засновником обох виступив сам політик. Про серйозність планів хіба говорить розмір статутного капіталу останньої – 14 мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні директора видання «Сила правди».

Варто зауважити, що обидві компанії зареєстровані за однією адресою місто Київ, вул.Василя Тютюнника, будинок 37/1 Б а їхнім керівником є Гаврилюк Ігор Віталійович. Кведи теж одакові - функціювання атракціонів і тематичних парків. Єдина відмінність - статутний капітал, адже одна компанія має 14 мільйонів, а інша - всього лишень 1000 грн.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інформацію про те, що ресторан «Корона Вітовта» викупили власники «Noble Restaurant» і тепер він також належить до групи бізнесу народного депутата Ігоря Палиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Палиця придбав відомий луцький ресторан?