Лісівники Волині вкотре нагадують про небезпеку спалювання трави

  • Головна
  • #сповіщає
  • Лісівники Волині вкотре нагадують про небезпеку спалювання трави
image
Іра Степановська / 23.03.2022 / 0 Коментарів

На Волині почастішали випадки виникнення пожеж через підпал трави. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.


Весь цей час на всіх локаціях задіяні пожежні екіпажі та працівники державної лісової охорони Волині. Значні зусилля лісівники Волині спрямовують для гасіння пожеж на території громад:

• Поблизу Куклинського лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» на  землях громади орієнтовно згоріло 0,5 га.

• Поблизу кварталу 73 Павлівського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», на території Павлівської ТГ, вже згоріло більше 20 га трав. Залучено техніку та людські ресурси лісгоспу, долучилися місцеві жителі. Вогонь ішов в бік села. Довелося відорювати і від лісу.

• Горять сільськогосподарські паї площею 15 га на території Турійської громади, поблизу села Гаруша Ковельського району. На гасінні задіяні до 30 людей і техніка.

• Землі Камінь-Каширської громади. Приблизна площа - 8 га. Задіяно працівників та техніку ДСНС, ДП «Камінь-Каширське ЛГ». 

• Грудківського старостинського округу на Камінь-Каширщині. Приблизна площа - 20 га. Вогонь йде в бік села.

І це лише частина повідомлень, які надійшли від працівників державної лісової охорони за 2 дні.


У боротьбі з цією масовою проблемою мусимо об’єднатися та акумулювати всі зусилля. Наголошую: не лише лісівників та рятувальників, а й громад. Так само потужно, як зробили це для захисту країни. Це теж захист - нашої землі, лісів, природи загалом. За спалювання сухої рослинності передбачено штраф. Він становить понад 6 тис. гривень. Крім того, порушнику доведеться сплатити і за завдані збитки. У час війни такі дії прирівнюються  до диверсії. І покарання буде відповідним. Бережіть себе. Бережіть природу. Бережіть те, що маємо, - начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко