У Бучі рашисти замінували фортепіано 10-річної дівчинки. ФОТО

image
Оля Коновалова / 14.05.2022 / 0 Коментарів

Жителі Бучі ще довго будуть знаходити "сюрпризи" від окупантів. Один з них знайшла мама 10-річної дівчинки. Жінка помітила, що нагороди її доньки стоять на кришці фортепіано не так як зазвичай.

Коли росіян вигнали з Бучі, тато дівчинки приїхав додому  і побачив там сумне видовище — військові, що жили в них у квартирі, погромили та розтрощили все, що у них було. Особливу увагу приділили питанням культури — розтоптали на видному місці традиційні українські вишиванки, порвали плакат улюбленого попгурту доньки з автографом, вкрали акордеон і… замінували фортепіано.

"Чоловік приводив саперів двічі, і вони оглядали квартиру, і фортепіано, але нічого не знайшли. А коли 7 травня приїхала я, то, вже збираючись їхати назад, підійшла до інструменту. Я сама не граю, грає Дашуня, я просто зліва направо пройшлась білими клавішами, доходжу до середини, а вони не натискаються. Я кажу чоловікові — там щось є. Підозри щодо замінування у нас були й раніше — чоловік помітив, що нагороди, що стояли на верхній кришці були розміщені неправильно", – розповіла виданню мама дівчинки.

Сапери, яких ледве вдалось знайти в вечірній час перед вихідними, вилучили з-під молоточків фортепіано дитини підствольну гранату ВОГ-25П.


Зазначимо, що до України з Латвії приїдуть фахівці зі знешкодження боєприпасів, що не розірвалися.