У громаді поблизу Луцька відкрили сучасний ЦНАП. ФОТО

image
Оля Коновалова / 07.04.2021 / 0 Коментарів

7 квітня  у Підгайцівській тергромаді відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Це стало можливим завдяки співпраці Підгайцівської сільської ради як правонаступника Липинської, яка брала участь в програмі «ULEAD з Європою». Безсумнівно, це новий крок у розвитку Підгайцівської громади.

Надання доступних, зручних адміністративних послуг є надзвичайно важливим для жителів, адже нині громада нараховує понад 25 тисяч мешканців.

відкриття

відкриття

«Переконаний в тому, що правильно побудована стратегія розміщення мережі ЦНАП в громаді у вигляді Центрального офісу в с.Липини, територіального підрозділу в с.Підгайці, 6 віддалених робочих місць в кожному старостинському окрузі та 1 місця для самообслуговування надалі буде запорукою успішної комплексної роботи з якісного обслуговування населення», - зазначив Юрій Семенюк.

відкриття

Очікувані вигоди від відкриття ЦНАПу очевидні: мешканці громади мають можливість отримати різноманітні послуги в одному місці, а це – понад 170 послуг, зросте рівень обслуговування населення та прискорення в отриманні документів. Місцевий бізнес буде розвиватись у більш сприятливих умовах, територія громади стане інвестиційно привабливою.

Першому відвідувачу ЦНАПу Дмитру Уринюку вручили пам'ятний сертифікат та невеличкий сувенір.

відкриття

 

На правах реклами