У Луцьку підсудний втік просто із зали суду

image
Наш Інсайдер / 13.09.2021 / 0 Коментарів

З будівлі Луцького міськрайонного суду втік підсудний чоловік.

Інформацію про це Суспільному телефоном підтвердив головний спеціаліст сектору комунікації Нацполіції Волині Олег Плазовський.

"До поліції надійшло повідомлення, що підсудний вийшов з приміщення і зник у невідомому напрямку. Наразі з'ясовуємо обставини за яких це сталося", – сказав спеціаліст сектору комунікації.

Станом на 15:30 13 вересня правоохоронці розшукують втікача. За попередньою інформацією чоловік був одягнений у спортивний костюм.

Прессекретар служби судової охорони у Волинській області Євгенія Ковтун в коментарі ІА "Волинські новини" зазначила, що функцію конвоювання повинна була здійснювати поліція.

"Служба судової охорони не мала права його затримувати, бо не була попереджена про вирок судді. Співробітники не були в залі засідання, де був винесений вирок, їх не попередили про нього. Служба судової охорони несе функцію охорони громадського порядку, але не функцію конвоювання", – зазначила Євгенія Ковтун.

Як зазначила речниця ГУНП у Волинській області Ольга Бузулук поліція про інцидент дізналась після повідомлення на лінію 102, адже поліція також не здійснює конвоювання підсудних.