У Львові просто в громадських місцях встановили дефібрилятори

image
Оля Коновалова / 28.05.2022 / 0 Коментарів

У Львові, в місцях найбільших скупчень людей, встановили три дефібрилятори. Зокрема, біля Палацу мистецтв, Церкви Різдва Пресвятої Богородиці та на Головному залізничному вокзалі.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Зазначається, що медичні прилади придбали за кошти БФ SmartMedicalAidUa та БФ RazomForUkraine у співпраці з Львівською ОВА.

Окрім того, 20 досвідчених тренерів навчали усіх охочих надавати домедичну допомогу, яка рятує життя людей у перші секунди при раптовій зупинці серця.

«Дуже подобається, як тренери нас навчають. У час війни, попри те, що ми живемо поки що у мирному місті, важливо вміти допомогти і врятувати життя близькій чи навіть незнайомій людині. Хотілось, щоб періодично проводили такі навчання з надання медичної допомоги при різних випадках», – розповіла мешканка Львова Наталія, яка взяла участь у навчанні.

Також участь у навчанні взяли начальник Львівської ОВА Максим Козицький та фронтмен групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Як зазначають медики, в середньому у світі щороку від хвороб серця помирає понад 17 мільйонів людей. Це більше, ніж кількість людей, які помирають від ВІЛ, малярії та раку.