Завантаження...

У волинської бригади – новий командир. ФОТО

image
Оля Коновалова / 04.10.2021 / 0 Коментарів

У понеділок, 4 жовтня, командувач військ оперативного командування «Захід» полковник Сергій Літвінов урочисто відрекомендував новопризначеного командира 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого підполковника Олександра Охріменка. Командувач висловив упевненість, що під командуванням підполковника Охріменка особовий склад військової частини й надалі на високому рівні, гідно та з честю виконуватиме найважливіші завдання, які стоять сьогодні перед Збройними Силами України.

Про це інформують на facebook-сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Під час церемонії відрекомендування підполковник Олександр Охріменко, як велить військова традиція, урочисто прийняв бойовий прапор 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Під час знайомства з особовим складом Олександр Петрович наголосив, що продовжуватиме та примножуватиме славетні здобутки й традиції Князівської бригади.

"Я гордий стати командиром славетної 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, про яку багато чув, яка з честю і гідністю пройшла горнило російсько-української війни. Я впевнений, що разом з досвідченим, загартованим у боях особовим складом бригади ми зуміємо подолати всі виклики, які перед нами постануть, виконаємо всі завдання, які на нас покладатимуться задля досягнення спільної для всіх нас і найважливішої мети, - здобуття Перемоги над ворогом. Слава Україні!", - зазначив Олександр Охріменко.

Підполковник Олександр Охріменко – досвідчений, мудрий і виважений бойовий офіцер, який пройшов у Збройних Силах України всі командні посади, від командира взводу до командира військової частини, вміє згуртувати військовий колектив, повести за собою, надихнути на нові звершення.

Довідково:

Підполковник Олександр Охріменко народився 19 жовтня 1984 року на Вінниччині. З відзнакою закінчив Одеський інститут Сухопутних військ у 2006 році. А також закінчив Національний університет оборони України ім.І.Черняховського. З перших днів війни брав участь боях з російським агресором та його поплічниками на Сході країни. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, особистою вогнепальною зброєю - пістолетом «Glock», відзнаками Міністерства оборони України «За військову доблесть», «Знак пошани», «За досягнення у військовій службі» І та ІІ ступенів, «За зразкову службу», «За особливу службу» ІІІ ступеня.

Одружений. Разом із дружиною виховує сина та доньку.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *