Завантаження...

«Вакциновані й відкриті»: сільська гімназія отримає приз від Міносвіти

  • Головна
  • #сповіщає
  • «Вакциновані й відкриті»: сільська гімназія отримає приз від Міносвіти
image
Оля Коновалова / 04.10.2021 / 0 Коментарів

Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також магазин гаджетів та аксесуарів «Цитрус» провели всеукраїнський конкурс «Вакциновані й відкриті» серед закладів освіти.

Про це повідомляє Ковель Медіа.

Вони мали змогу виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% колективу повністю вакцинувалися від COVID-19. Подію підтримало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, – повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

На конкурс подалися 6 134 школи та ліцеї, у яких педагоги ухвалили відповідальне рішення захистити себе і людей поруч від COVID-19. 

Переможцями конкурсу стали школи з Рівненської, Донецької та Хмельницької областей. Ці заклади освіти вже дуже скоро отримають свої призи — набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів.

До того ж набори з 10 гарнітур і роутера отримає кожен з 15 освітніх закладів, які виграли мініпризи. Першою серед них є Мощенська гімназія — філія Люблинецького ліцею Люблинецької селищної ради Ковельського району.

Призи будуть надіслані щойно департаменти освіти підтвердять рівні вакцинації у колективах шкіл-переможниць.  

Усім учасникам буде надіслано почесні відзнаки та гарантовані призи за публікації про конкурс у соціальних мережах під хештегом #ВакцинованіВідкриті. 

Вітаємо переможців! А всім щепленим педагогам дякуємо за те, що захищаєте своє життя та здоров’я в умовах пандемії заради себе та ваших учнів!

– зазначають у Міністерстві охорони здоров’я України

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *