Волиняни взяли участь в міжнародному економічному форумі

image
Оля Коновалова / 10.09.2021 / 0 Коментарів

Впродовж 7-9 вересня у польському місті Карпач відбувся 30-ий Економічний форум. Мета форуму створити сприятливий клімат для розвитку політичного та економічного співробітництва між країнами-членами ЄС та їх сусідами.

У форумі взяла участь і делегація з Волині, яку очолив голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Депутатка Волинської обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Юлія Вусенко на своїй сторінці у facebook зазначила, що дискусії Економічного форуму концентрувалися навколо подолання наслідків пандемії, бізнесу, політики, безпеки, клімату, охорони здоров'я та інших актуальних тем.

На форумі працювали близько 3 000 учасників.

В межах «Українського форуму» відбулося 16 дискусійних панелей щодо місця України в Європі, європейської та євроатлантичної інтеграції України, «Східного партнерства» та «Північного потоку 2».

«Я була спікеркою дискусії про фемінізацію органів управління і разом із представницями Сербії, Білорусі, Польщі мала змогу аналізувати ситуацію гендерного балансу у наших країнах та перспектив на найближчий час, а також прогнозувати порядок денний, який стане актуальним для законодавств наших держав, аби прискорити та гармонізувати це питання.

Такі форуми - це унікальна можливість великої кількості зустрічей, нові знайомства та можливість почути прогнози для нашої країни на найближчий час від ключових осіб партнерських країн», - зазначила Юлія Вусенко.