ЧОМУ ВІЙСЬКОВІ КРИЧАЛИ «ГАНЬБА!» МЕРУ ЛУЦЬКА ПОЛІЩУКУ. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • ЧОМУ ВІЙСЬКОВІ КРИЧАЛИ «ГАНЬБА!» МЕРУ ЛУЦЬКА ПОЛІЩУКУ. ВІДЕО
image
Наш Інсайдер / 29.11.2023 / 0 Коментарів

Неабиякий скандал трапився 29 листопада в Луцькій міській раді під час чергової сесії. Військові, яких на початках не пускали в будівлю ради, кричали "Ганьба!" міському голові Ігорю Поліщуку.

Депутати розглядали питання про бюджетні пріоритети на 2024 рік. Зокрема, йшла мова про виділення щонайменше 500 мільйонів на закупівлі для Збройних сил України. Паралельно до ради намагалися пройти військові, яких не пускали працівники мерії. Тоді вони просто пройшли під турнікетами і таки зайшли раду.

А згодом у сесійній залі виступив депутат обласної ради і військовослужбовець Андрій Козюра. Він заявив, що з бюджету Луцької громади можливо виділити 1,5 мільярда гривень на цю мету і закликав депутатів підтримати це рішення. Крім того йшла мова про мінімум 40 мільйонів гривень на діяльність Ветеранського хабу, установи що допомагати адаптовуватися військовим, зокрема, в соціальному та юридичному аспектах.

Відбулося тривале обговорення, під час якого, наприклад, начальниця департаменту фінансів Лілія Єлова заявила, що такої суми "нема з чого передбачити". " Фізично не можна передбачити таку суму. Суму залишків ми будемо бачити наступного року… ", - заявила вона.

Натомість міський голова сказав: "Я з повагою і вдячністю до військовослужбовців, пропоную проголосувати за проєкт рішення в першочерговому вигляді. Всі вільні залишки, окрім обов’язковим платежів, спрямовуємо на закупівлю армії. Можливо, ми матимемо перевиконання і його теж спрямуємо на ЗСУ".

Ігор Поліщук вніс цю пропозицію в сесійній залі, але депутати громади не підтримали її. 

Військові на це відповіли дружнім скандуванням "ГАНЬБА!".

 

Як виявилося, напередодні відбулася зустріч мера з військовими, під час якої пролунали заяви з боку мера Ігоря Поліщука про те, що влада готова виділити 1,5 мільярда гривень, якщо такі кошти будуть в бюджеті. А військовослужбовці переконували мера саме цю суму прописати в проєкті рішення. Але цього не зробили і тому вони кричали меру "ГАНЬБА!".

Відео зустріч з військовими опублікував Сергій Тимчук у Facebook

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *