Юрій Погуляйко перевіряє обороноздатність волинського кордону. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Юрій Погуляйко перевіряє обороноздатність волинського кордону. ВІДЕО
image
Наш Інсайдер / 05.07.2023 / 0 Коментарів

Юрій Погуляйко, начальник Волинської обласної військової адміністрації, перевіряє обороноздатність кордону з білорусією.

«На сьогоднішній день на українсько-білоруському кордоні не спостерігається ніяких провокацій. Північний кордон Волині під надійним захистом наших військових», – цитує голову прес-служба ОВА.

5 липня начальник Волинської ОВА разом із керівництвом дотичних районів, прикордонниками та військовим командуванням ОУВ «Волинь» особисто оглянуть прикордонні пункти пропуску та об’єм проведених робіт.

Також під час брифінгу високопосадовець повідомив, що бюджет області за доходами в І півріччі 2023 року виконано на 106,9 %. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 5 липня 2023 року, під час брифінгу.

Зокрема, виконані усі районні бюджети та бюджети 53-х територіальних громад. Загалом, перевиконання становить 52,6 млн грн. В основному це пов’язано зі зростанням доходів фізичних осіб, а також грошового забезпечення військовослужбовців, що захищають нашу державу.

«Так як план надходжень на 2023 рік вже виконано на 60 %, очікуємо на додатковий фінансовий ресурс, що спрямуємо на вирішення найбільш нагальних питань. Наприклад, функціонування установ бюджетної сфери, реалізація регіональних програм та найголовніше – на заходи з оборони області!», – зазначив Юрій Погуляйко.

До слова, доходи місцевих бюджетів області зросли на 1,3 млрд грн, або на 37 %, порівнюючи з відповідним періодом минулого року. Відтак, доходи обласного бюджету збільшилися на 222,5 млн грн або 37,7%.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *