Жителі села Гірка Полонка Луцького району взялися за виготовлення маскувальних костюмів для наших захисників. Наразі запланували виготовити 17 "кікімор", на які отримали запит.
Про це
Спершу матеріали для виробів волонтерка збирала через соцмережі: приносили старі мішечки люди, які відгукувалися на оголошення. Зараз пакунки приходять поштою з різних областей України щодня. Розбирати мішковину на пряжу допомагають вимушені переселенці.
Щодня збираються орієнтовно 20-30 людей: більшість – діти. Як розповіла семирічна Евеліна Куцик, вплітати нитки в основу для кікімори складно, але допомагати потрібно.
Долучилася до виготовлення захисного одягу для військових і волонтерка Наталія Левкова з сином Святославом.
"Спонукало нас прийти, щоб якнайшвидше була перемога. Дуже клопітка робота, біля неї треба постаратися. Ниточка в ниточку, але кожна ниточка – це наша перемога", – говорить жінка.
Маскувальний костюм має розмір 1,80 метра на 1,30 метра. Основу з сітки потрібно заповнити нитками. Витіпує нитки з мішковини та допомагає з "кікіморами" волонтерка Лариса Афанасьєва з міста Добропілля на Донеччині. На Волинь жінка приїхала майже два тижні тому з чотирма дітьми.
"Я розумію, що це дуже важливо. Чим більше наших воїнів захистять, тим краще", – говорить переселенка.
Як зазначила Валентина Шевчук, щоб сплести один маскувальний костюм, потрібно працювати шістьом людям упродовж двох днів. "Приходять на дві години, на пів дня. Важливо прийти, прийти і посидіти хоча б годинку і це вже буде результат. Результат – свій внесок у перемогу", – додала волонтерка.
Коментарів немає
Залишити коментар