«Перемога буде 2023 року, а путін помре», - прогнози Буданова

  • Головна
  • ВІДЕО
  • «Перемога буде 2023 року, а путін помре», - прогнози Буданова
image
Іра Поліщук / 08.01.2023 / 0 Коментарів

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов вважає, що 2023 рік стане роком перемоги України у війні з російськими окупантами.

"Я вважаю, що 2022 рік - це один із найкращих років в історії України. На початковому етапі був період, коли була загроза існуванню України, як держави. Ми були перед реальною загрозою. Але цього не сталося, і цим треба пишатися.

 2023 рік буде роком перемоги, але до неї треба дуже добре підготуватися. Бо після цього буде багато подій, до яких треба підготуватися зараз. Бо питання, як далі ми житимемо, якщо повернемо ці території, які 9 років були під окупацією. Я переконаний, що цей рік стане роком перемоги", - пояснив Буданов.

Прогнози Буданова щодо закінчення війни

Кирило Буданов ще до початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України спрогнозував війну. Також він передбачив, як саме наступатимуть росіяни.

Раніше Кирило Буданов передбачив, що війна повинна закінчитися до літа 2023 року.

"У кінці весни це все має закінчитися. До літа все має завершитися", - сказав він.

Під "завершенням" Буданов мав на увазі вихід на кордони 1991-го року. Щодо додаткових планів, Кирило Буданов розповів про подальші репарації, які має виплачувати Москва.

Путін хворий на рак і помре дуже швидко

Глава головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що російський диктатор Володимир Путін хворий на рак і помре дуже швидко, але уже після перемоги України у війні з Росією.

Про це  Буданов сказав в інтерв'ю ABC News

"Він хворіє вже дуже давно. Впевнений, що має рак. Я думаю, що він помре дуже швидко. Я сподіваюся, що дуже скоро".

Керівник української розвідки запевнив, що він не думає над тим, чи дійсно хворіє Путін. За словами Буданова, він точно знає, що у російського диктатора рак: "Ми просто знаємо це – від людей, від джерел".

На уточнююче питання, чи отримували в ГУР цю інформацію від джерел близьких до Путіна, Буданов відповів: "Так".

Він вважає, що російський диктатор помре уже після перемоги України у війні з Росією: "Ця війна має закінчитися до його смерті... Ми її виграємо у 2023 році".

На думку глави ГУР, після смерті Путіна в Росії відбудеться зміна влади і "не варто боятися її трансформації, бо це піде на користь усьому світу".

Нагадаємо, раніше Кирило Буданов розповів, що Україна планує наступ на весну 2023 року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *