Поліція вручила 219 повісток у нічних закладах столиці

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Поліція вручила 219 повісток у нічних закладах столиці
image
Оля Коновалова / 27.06.2022 / 0 Коментарів

В ході рейду нічними клубами столиці України поліція та представники військового комісаріату вручили 219 повісток чоловікам призовного віку.

За словами начальника головного управління Нацполіції в Києві Івана Вигівського, правоохоронці завітали до 420 закладів з метою перевірки дотримання обмежень воєнного стану.

Силовики виявили два заклади, які працювали в нічний час, а в них – 413 осіб, котрі порушили комендантську годину.

– З числа цих громадян комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У результаті 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату. Також були виявлені особи, котрі мали з собою наркотичні речовини. За усіма виявленими фактами розпочаті кримінальні провадження, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, правоохоронці склали 73 адміністративні протоколи за розпивання алкоголю в заборонених місцях, дрібне хуліганство, злісну непокору вимогам поліцейського.

– Ми й надалі будемо проводити такі відпрацювання, адже кожен мешканець столиці повинен розуміти усю серйозність ситуації та усвідомлювати небезпеку, яка нині ще є з боку країни-агресора. Хочу наголосити, що під час комендантської години категорично заборонено пересуватися містом, окрім спецтранспорту та випадків крайньої необхідності, – додав начальник столичного управління Нацполіції.

Нагадаємо, що у Києві та області комендантська година триває щоночі з 23.00 до 05.00. Метрополітен працює з 06.00 до 22.00, наземний громадський транспорт – з 06.00 до 22.30.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *