«Сізіфова праця» Бондаря і колег: пів року скарг на податкову

  • Головна
  • ВІДЕО
  • «Сізіфова праця» Бондаря і колег: пів року скарг на податкову
image
Оля Коновалова / 17.03.2023 / 0 Коментарів

Волинські депутати з партії «За майбутнє» уже пів року продовжують писати звернення з вимогою перевірити роботу волинських податківців, мовляв, вони свідомо перешкоджають роботі підприємців та надходженню коштів до бюджету.

Дійшло навіть до того, що депутати просять перевірити законність встановлення грат у фоє управління податкової Волині.

«Я прошу дати протокольне доручення від імені робочої групи, щоб на черговій сесії було заслухано інформацію ДСНС про те, що ми питали наскільки законними в податковій службі є ці грати, які не дозволяють нормально працювати представникам влади", - заявив Володимир Бондар.

Нагадаємо, починаючи з листопада минулого року у раді створили комісію,  для розгляду скарг бізнесу на дії податківців. Тоді ж відбулась і скандальна сесія, яку голова Волиньради Григорій Недопад перервав, щоб особисто прийти в ДПС, бо туди не пускали журналістів одного з місцевих телеканалів.

На цій же сесії депутати вирішили звернутись до керівництва ДПС країни та правоохоронних органів зі скаргою на волинських податківців.

Вочевидь, не отримавши бажаного результату депутати від «За майбутнє» продовжили систематично надсилати скарги до різних структур та органів. Тож Володимир Бондар ще раз вирішив звернутись уже до нового керівництва ДПС України з вимогою перевірити податкову Волині.

Втім, інші обранці громади, зокрема Сергій Кошарук, вважають, що це проблема не місцевої податкової служби, а держави, адже станом на сьогодні в Україні заблоковано майже 2 мільйони податкових накладних.  

Деталі — в сюжеті.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *